Kariera

PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY

Stanowisko: Specjalista ds. Marketingu Internetowego
Miejsce pracy: Polska

Opis stanowiska:
Samodzielne stanowisko. Osoba będzie odpowiedzialna za doradztwo oraz aktywną sprzedaż produktów firmy. Pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie relacji z Klientami, owocującej długoletnią kooperację.

Czego oczekujemy:
– znajomości zagadnień i aktualnych trendów w branży Marketingu Internetowego,
– wytrwałości i konsekwencji w dążeniu do celu,
– znajomości technik sprzedaży i negocjacji,
– umiejętności analizy danych,
– prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Co oferujemy:
– interesującą i samodzielną pracę,
– stały rozwój i polepszanie własnych kompetencji,
– atrakcyjne wynagrodzenie.

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: goldkey@goldkey.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli w Państwa dokumentach: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych dla celów naboru (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r., Dz. U. nr 133, poz. 883).

NA GÓRĘ